RRETH NESH 4

Win-Win Style

Gjatë viteve, ne kemi gjithmonë të respektohen parimet e " Me një inovative besim të hapur,, ndërsjellë, dhe të fitojë të fitojë stil , kompania jonë ka krijuar një precedent në ndriçim auto.
Aktualisht, produktet tona kanë hyrë me sukses në  tregun e  Europe and the United States, South Korea and Japan, Southeast Asia, South Africa, North Africa, the Middle East..

Niveli drejtues

Ne kemi më shumë se 15 profesionale projektuesi ndriçimit auto, dhe në të njëjtën kohë, ne kemi ngritur marketingun dhe hulumtim dhe departamentit në Evropë dhe Kore,  mbajtur produktet EKLIGHT projektimit në nivelin kryesor . Në linjë të prodhimit, më shumë se 100 punëtorë për prodhimin e auto LED, produktet fshehėn, Të gjitha prodhimet janë vendore dhe  ndërkombëtare standardet e industrisë dhe zbatimi strikt i sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO  për kontrollin e cilësisë 100%.

EK LIGHT LIMITED

Lideri i Auto LED dhe fshehėn në Kinë

DSC_0458

3000 Squares

Më shumë se 3000 metra katrore e  ISO 9001 & 2008 factory building, 100+ workers and 4 production line

79e7fe83

ISO 9001 & 2008 fabrikë

Të gjitha prodhimet janë miratuar  E-MARK, CE dhe RoHS legalizuara  dhe 100% i aftë për standardin origjinal makinave,

33333333

Rreptë testimi i cilësisë

Të gjitha produktet duhet të kalojnë 40 orë plakjes testin dhe të ulët dhe të lartë temperaturë testimin moshës

CILËSISË TEST

Çdo produkt KALOI QC rreptë TEST
ORARI Aging TEST
ORË Temperatura e lartë TEST
ORARI TEST NË CAR
SETS Testuar nga përdoruesi

Research & Zhvillimi

EKLIGHT kanë më shumë se 15 profesionale projektuesi ndriçimit auto, dhe në të njëjtën kohë, ne kemi ngritur marketingun dhe hulumtim dhe departamentit në Evropë dhe Kore,  mbajtur produktet EKLIGHT projektimit në nivelin kryesor . Në linjë të prodhimit, më shumë se 100 punëtorë për prodhimin LED, produktet fshehėn, Të gjitha prodhimet janë vendore dhe  ndërkombëtare standardet e industrisë dhe zbatimi strikt i sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO  për kontrollin e cilësisë 100%.

hulumtim
%
zhvillim
%
prodhim
%

Shpërndarja e Tregut

%

Evropë

%

Amerikë

%

aziatik

%

Oqeani

Çfarë klientët SAY?

"Unë kam nevojë V10 LED llambë dritë, ajo është produkt i mirë."

- MICK
 

"Cilësia U10S është shumë i mirë, ai kaloi Ram Rebel, Ram SLT, Ram ecodiesel."

- JEREMY LARSON

"CANBus juaj u kthyer drita është e mirë, nuk ka ndonjë problem CANBus"

- Eric HART

"Very good designed product"

— Robertlidh

Na jep një britmë
Get Updates Email
© Copyright - 2010-2021 : EKLIGHT all Rights Reserved.
EKLIGHT është prodhues profesional të llambë Dritat LED, fshehu kit ksenon, auto udhëhequr, ditës drejtimin dritë, udhëhequr shënues.
WhatsApp Online Chat !