• EKLIGHT LED HEADLIGHT BULB HID XENON KIT 9
  • makina udhëhequr llambë Dritat
  • 1920-855改-4

Rreth nesh

të përqëndrohet në ndriçim CANBus auto mbi 12 vjet

EKLIGHT është udhëheqës i ndriçimit auto në Kinë, më shumë se 7000 metra katrore e ISO 9001 & 2008 ndërtimit të fabrikës, të gjitha produktet janë miratuar E-MARK dhe DOT legalizuara dhe 100% i aftë për standardin origjinal makinave. Ne kemi më shumë se 15 profesionale projektuesi ndriçimit auto, dhe në të njëjtën kohë, ne kemi ngritur marketingun dhe hulumtim dhe departamentit në Evropë dhe Kore, mbajtur produktet EKLIGHT projektimit në nivelin kryesor. Në linjë të prodhimit, më shumë se 100 punëtorë për prodhimin LED, produktet fshehėn, të gjitha produktet janë të brendshme dhe ndërkombëtare standardet e industrisë dhe zbatimi strikt i sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO  për kontrollin e cilësisë 100%.

EKLIGHT

All Ndërton

Mbi 12 vjet

Eklight Prodhuesi Video

CANBus inovative Konceptet ndriçim LED

Shikojnë video

punuar me

UPS
FEDEX1
DHL
TNT
PP
WU
EMS


lidh

Na jep një britmë
Get Updates Email
© Copyright - 2010-2021 : EKLIGHT all Rights Reserved.
EKLIGHT është prodhues profesional të llambë Dritat LED, fshehu kit ksenon, auto udhëhequr, ditës drejtimin dritë, udhëhequr shënues.
WhatsApp Online Chat !