• EKLIGHT LED HEADLIGHT BULB HID XENON KIT 9
  • автомобил led светлата крушка
  • 1920-855改-4

за нас

се фокусира на CANBus авто осветлување во текот на 12 години

EKLIGHT е лидер на авто осветлување во Кина, повеќе од 7000 метри квадратни на ISO 9001 & 2008 фабричка зграда, Сите производи се пренесуваат Е-МАРК и ДОТ автентикација и 100% се вклопуваат за оригиналниот стандард автомобил. Имаме повеќе од 15 професионални авто осветлување дизајнер, и во исто време, ние постави маркетинг и истражување и оддел во Европа и Кореја, Чувајте EKLIGHT дизајн производи во водечките ниво. Во линија за производство, повеќе од 100 работници за производство на ЛЕР, HID производи, сите производи се домашни и меѓународни индустриски стандарди и строго спроведување на системот за управување со квалитет ISO  за 100% контрола на квалитетот.

EKLIGHT

сите гради

Над 12 години

Eklight Производител Видео

CANBus иновативното LED осветлување Концепти

Гледајте Видео

работел со

UPS-от
FEDEX1
DHL
ТНТ
ПП
WU
ЕМС


Поврзете се

Дај ни извик
Земете мејл ажурирања
© Copyright - 2010-2021 : EKLIGHT all Rights Reserved.
EKLIGHT е професионална производител на LED светлата крушка, прикриен ксенон комплет, авто доведе, дење работи светлина, предводени од маркер.
WhatsApp Online Chat !