FAQ
Cilat janë çmimet e juaj?

Ne kemi produkt të ndryshme (produkt fund të lartë, produkt në mes të fund dhe me kosto-efektive produkt) për tregun e ndryshme, ju lutemi të na kontaktoni nëse jeni të interesuar për produktin.

A keni një sasi minimale të rendit?

Po, ne kërkojmë të gjitha urdhërat ndërkombëtare që të ketë një sasi minimale të vazhdueshme të rendit.

A mund të OEM ose ODM?

Po, ne kemi ekip të fortë në zhvillim. Produktet dhe paketim mund të bëhen në bazë të kërkesës tuaj, gjithashtu mund të lazer logon tuaj mbi produktet.

Mund të furnizimit dokumentacionin përkatës?

Po, ne mund të sigurojë dokumentacionin më të përfshirë certifikatat e Analiza / e konformitetit; sigurimit; Origjina, dhe dokumentet e tjera të eksportit, ku kërkohet.

Çfarë është koha mesatare çojë?

Zakonisht, ne kemi disa artikuj në magazinë, kohën e dorëzimit (duke mos përfshirë pushime) zakonisht 2-3 ditë pune nga DHL / UPS / TNT / EMS. Nëse porosinë tuaj më shumë se 100 grupe, ajo merr 7-10 ditë për të përgatitur, kur rendi Qty është më shumë se 1000 grupe, ajo merr 10-15 ditë për të përfunduar e prodhimit, për më shumë QTY, pls kontrolloni me sallonet tona të shitjes për të saktë

Çfarë lloje të metodave të pagesës ju pranoni?

Ju mund të bëni pagesën në llogarinë tonë bankare, Western Union ose PayPal:

Çfarë është garanci produkti?

Ne garanci të gjithë produktin tonë. Angazhimi ynë është për kënaqësinë tuaj me produktet tona. Nëse ka ndonjë problem të cilësisë, ju lutemi të na dërgoni fotot apo videot, atëherë ne do të analizojnë arsyet dhe për të shmangur këtë çështje në të ardhmen, do të bëjë një zëvendësim të re për ju në mënyrë tuaj të ardhshëm.

A të garantojë ofrimin e sigurt dhe të sigurt të produkteve?

Po, ne gjithmonë përdorim paketim me cilësi të lartë të eksportit.

Si për taksat e anijeve?

Kostoja e anijeve varet nga mënyra që ju zgjidhni për të marrë mallrat. Express është zakonisht më e shpejtë, por edhe rruga më e shtrenjtë. Nga seafreight është zgjidhja më e mirë për shuma të mëdha. Pikërisht normat e mallrave ne vetëm mund të ju jap në qoftë se ne e dimë detajet e shumës, pesha dhe mënyrën. Ju lutemi të na kontaktoni për informacione të mëtejshme.

Duan të punojnë me ne?
lidh

Na jep një britmë
Get Updates Email
© Copyright - 2010-2018: EKLIGHT gjitha të drejtat e rezervuara.
EKLIGHT është prodhues profesional të llambë Dritat LED, fshehu kit ksenon, auto udhëhequr, ditës drejtimin dritë, udhëhequr shënues.
WhatsApp Online Chat !