Најчесто поставувани прашања
Кои се вашите цени?

Имаме различни производи (high-end производ, во средината на крајниот производ и цена-ефикасен производ) за различни пазар, Ве молиме контактирајте не ако сте заинтересирани за производот.

Дали имате минимум цел количество?

Да, ние бараме сите меѓународни налози да имате тековен минимум цел количество.

Може да ви ОЕМ или ODM?

Да, имаме силен развој тим. Производите и пакување може да се направи во согласност со вашето барање, исто така, може ласерски вашето лого на производи.

Може да ви дадат соодветната документација?

Да, ние може да обезбеди најмногу документ и сертификати за анализа / усогласеност; осигурување; Потекло, како и други документи за извоз, каде што е потребно.

Што е просечната времето за води?

Обично, ние имаме некои предмети во парк, време на испорака (не вклучувајќи одмор) обично 2-3 работни дена од страна на DHL / UPS / ТНТ / EMS. Ако вашата цел повеќе од 100 групи, тоа трае 7-10 дена за подготовка, кога КОЛИЧИНА цел е повеќе од 1.000 комплети, тоа трае 10-15 дена да се заврши производството, за повеќе КОЛИЧИНА, pls провери со продажбата на нашите за точната

Какви видови на начини на плаќање не ги прифаќате?

Може да се направи на плаќање на банкарска сметка, Western Union или PayPal:

Што е гаранција на производот?

Ние гаранција на сите наши производи. Нашата заложба е на ваше задоволство со нашите производи. Ако има било кој квалитет проблем, ве молиме да ни ги испратите на слики или видео клипови, а потоа ние ќе ги анализира причината и да се избегне овој проблем во иднина, исто така, ќе се направи нова замена за вас во вашата следна цел.

Дали ви гарантира сигурно и безбедно испорака на производи?

Да, ние секогаш ги користиме високо квалитетни извоз пакување.

Како за такси превозот?

Превозот цена зависи од начинот на кој ќе изберат да добие стока. Express е нормално најмногу најбрзиот, но, исто така, најскапиот начин. Од страна на бродскиот транспорт е најдобро решение за големи количини. Токму товарни стапки ние само може да ви даде, ако ние ги знаат сите детали на количина, тежина и начин. Ве молиме контактирајте не за повеќе информации.

Сакаат да работат со САД?
Поврзете се

Дај ни извик
Земете мејл ажурирања
© Copyright - 2010-2018: EKLIGHT сите права се задржани.
EKLIGHT е професионална производител на LED светлата крушка, прикриен ксенон комплет, авто доведе, дење работи светлина, предводени од маркер.
WhatsApp Online Chat !